Darčeková poukážka

Obdarovať niekoho je jedným z najkrajších prejavov ako vyjadriť lásku, vďačnosť, alebo niekomu spraviť radosť „len tak“.

Radi vám pri výbere vhodného darčeka poradíme. Ak neviete čo by konkrétnu osobu potešilo, ktoré knižky už má, môžete darček vyriešiť univerzálnejšie – darčekovou poukážkou.

Ponúkame vám na výber darčekové poukážky v hodnote 10€, 15€, 20€, 30€, 40€, 50€.

Poukážku si môžete vybrať vo fyzickej alebo elektronickej podobe.

Darčekové poukážky môžu byť v našom obchode použité na akýkoľvek tovar.

Fyzická darčeková poukážka pozostáva z papierovej kartičky v obálke. Doručená bude na zadanú adresu, alebo si ju môžete vyzdvihnúť v našom kníhkupectve. Táto forma je vhodná pre tých, ktorí poukážku nepotrebujú ihneď.

Elektronickú darčekovú poukážku vám doručíme e-mailom ihneď po zaevidovaní úhrady vo forme obrázku s platným kódom v prílohe e-mailu. Môžete si ju ihneď vytlačiť a vpísať do nej ešte osobné venovanie, alebo ju prepošlite e-mailom

Ak sa zákazník s predávajúcim nedohodnú inak, platnosť poukážky je spravidla jeden rok. Platnosť je vyznačená na poukážke.
Tento časový rámec dáva dostatok času obdarovanému na výber vhodného darčeka.

  • Darčekovú poukážku je možné jednorazovo použiť na nákup tovaru v Kníhkupectve Kruh – v kamennej predajni aj internetovom obchode do dátumu uvedeného ako platnosť poukážky (Platí do).
  • Kód uvedený na poukážke je potrebné zadať pri kontrole objednávky pred jej odoslaním do riadku „Máte kupón? Kliknite sem pre zadanie kódu“.
  • Hodnota poukážky je uvedená na každej poukážke.
  • Ak je celková suma vyššia ako hodnota poukážky, zákazník doplatí iba zvyšok sumy.
  • Ak je celková suma nižšia ako hodnota poukážky, zvyšok hodnoty bez náhrady prepadáva (poukážku je možné použiť iba v jednej objednávke).
  • Darčekovú poukážku je možné použiť iba na kúpu tovaru, nevzťahuje sa na služby, poštovné a iné poplatky.
  • Darčekovú poukážku nie je možné vymeniť za hotovosť.
  • V prípade vrátenia tovaru uhradeného darčekovou poukážkou, je suma tohto tovaru vrátená prostredníctvom novej poukážky v hodnote vráteného tovaru.

Upozornenie pri využívaní poukážok: V jednej objednávke je možné uplatniť aj viac darčekových poukážok. Ak napríklad niekomu darujete 3 poukážky v hodnote 10€ môže ich použiť na tri nákupy alebo ich môže použiť na jeden nákup v hodnote 30€. Ak bude hodnota nákupu nižšia, nevyužitá hodnota poukážky prepadáva.

Podrobné informácie o použití darčekových poukážok nájdete v obchodných podmienkach. 

Kúpiť

Darčeková poukážka

Elektronická darčeková poukážka

10,0050,00

Darčeková poukážka

Fyzická darčeková poukážka

10,0050,00